Umów się na wizytę

32 738 88 77

Zespół

Lek. stom. spec. ortodonta Maria Matlok

Właściciel i kierownik gabinetu

Ukończyła Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W roku 1995 uzyskała pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. W roku 2001 uzyskała tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie ortodoncji. Od tego roku zajmuje się specjalistycznym leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Więcej

Dr n. med. lek. stomatolog Piotr Kondzielnik

Ukończył Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż odbył w Klinice Implantologii Silesia-Med w Katowicach, a następnie związał swoje życie zawodowe z gabinetem dr Marii Matlok w Mikołowie oraz z Centrum Stomatologii Sidental w Czechowicach. W roku 2011 uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w dyscyplinie stomatologia.

Więcej

Lek. stomatolog Szczepan Stręk

Ukończył Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Pracę zawodowa rozpoczął w 1998 roku w Katowicach w pogotowiu stomatologicznym. Praktykę w Piekarach Śląskich. Od 2005 roku związany z tutejszym gabinetem.

Więcej

Lekarz stomatolog Marta Szypuła-Munk

W roku 2014 ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. W codziennej praktyce stosuje indywidualne podejście do pacjenta, z naciskiem na diagnostykę radiologiczną oraz leczenie interdyscyplinarne. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, systematycznie i starannie. Bardzo chętnie wykorzystuje pracę pod mikroskopem.

Więcej

Zobacz harmonogram pracy lekarzy w gabinecie w Mikołowie

Danuta Wróbel
higienistka stomatologiczna

Agnieszka Kubejko
higienistka stomatologiczna

Patrycja Mura
asystentka stomatologiczna

Joanna Wojcieszak
asystentka stomatologiczna